מאמרים וטיפים מקצועיים

עור יבש, סיבות ודרכים להקלה 
בימים חורפיים אלו, רבים האנשים הסובלים מעור יבש אשר בא לידי ביטוי באדמומיות, גירוי, יובש בשפתיים, שפתיים סדוקות ואף בחלק מהמקרים הופעת פטריות ונגעי עור שונים.אצל חלק מהאנשים הבעיה מופיעה בחורף בלבד ואצל חלקם מחמירה בימים אלו.

מאמר זה נוגע  לאותם אנשים שהיובש אינו בעיית בריאות או מחסור כלשהו בגופם, אלא שעורם מתייבש כתוצאה מהגורמים שיפורטו להלן.ברור הדבר כי מעבר לתחושת אי הנוחות מתופעה זו עלול היובש לגרום לפצעים וחתכים בעור, דרכם יכולים זיהומים לחדור לגוף.באופן קבוע וטבעי גופנו מייצר לחות טבעית והיא המזינה את העור, לאן נעלמת אותה לחות בחורף? ובכן, מספר גורמים אחראים על תופעה מטרידה זו.

שימוש במים חמים מאוד ומקלחות חורפיות ארוכות גורמות לייבוש שכבת הלחות הטבעית ומאיצה יובש בעור.ניגוב תקיף של הגוף ע"י מגבת לאחר מקלחת גם הוא גורם מכריע בנושא.
חימום הבית באמצעים רבים הפך בשנים האחרונות למנת חלקם של אנשים רבים. מחירי חשמל זולים, מחירי מכשירי חשמל זולים מאוד, כפי הנראה גורמים ליותר ויותר אנשים לחמם ללא הכר את סביבתם.מערכות מיזוג מרכזיות הממזגות את כל החלל מורכבות חדשות לבקרים, תנורי "ספיראלה" ודומיהם מורכבים בחדרי אמבטיה כדבר שבשגרה,"מפזרי חום" ו"רדיאטורים" מוכנסים לכל חדר בחלל הבית, חנויות ענק וקניונים מחוממים (או מקוררים) כל העת וכו'.

חימום זה מייבש את האוויר סביבנו וגורר ייבוש העור. לא אכנס במאמר זה להיבט הבריאותי של "הרגלת הגוף שלא לחמם עצמו, אלא באמצעים חיצונים", יש לא מעט שגורסים שאין חימום יתר מומלץ.גורם נוסף שמשפיע (ולא רק בחורף) הוא שימוש בסבונים שאינם טבעיים, סבונים המכילים מרכיבים כימיים או סינטטיים. סבונים אלו יכולים בהחלט להשפיע על משק הלחות בעור ולהפחיתו באופן משמעותי.

מה הפתרון אם כך וכיצד ניתן להקל ? התשובה מאוד פשוטה, יש לחמם פחות, להשתמש במים פחות חמים במקלחת ולהתנגב בעדינות או להחליף את המגבת בחלוק רחצה הסופג את שאריות המים ולא מבצע פעולת ניגוב. כמו כן רצוי להשתמש באופן קבוע
בסבונים טבעיים שאינם מייבשים ואף יכולים להוסיף מעט לחות לעור.

דעתי האישית היא כי עדיף למנוע מהיובש לפגוע בעור, אך אם כבר עורכם יבש תוכלו לטפל בו בסיוע צמחי מרפא כגון "ארכובית שבטבטית" ו"ער אציל". חומר רב לגבי אופן השימוש בהם ניתן למצוא ברחבי הרשת או בספרות מקצועית. (שימוש בצמחי מרפא הוא עבור מומחים בדבר בלבד).
 
מאמר זה אינו בא להחליף ייעוץ רפואי ואינו מהווה המלצה.שילוב המכשור בקוסמטיקה במאה ה- 21


האם יש למכשור השפעה על הצערת העור ? זו  אחת השאלות החוזרות ונשנות. השאיפה הגדולה של ציבור גדול מאוד, הן מקרב הקוסמטיקאיות והן מקרב הלקוחות הינה, להצעיר את העור הפנים ולא כולן מעונינות  (ולעיתים מפחדות) בהתערבות כירורגית.   

כבר מספר שנים זוכה עולם הקוסמטיקה במכשור מתקדם לשיפור משמעותי של טיפולי הפנים לסוגיו.תקציבי ענק פיתחו את טכנולוגיית המכשור הקוסמטי ,ידע טכנולוגי רב הצטבר במרוצת השנים וטכנולוגיות מתחום הרפואה שולבו בעולם הקוסמטיקה.

לא עוד מכשיר לחיטוי וסגירת נקבוביות בסיום טיפול בלבד אלא, סדרה של מכשירים "אינטלגנטים" אשר משפיעים במידה רבה על המצב הפיסיולוגי של העור.שילוב מכשור חכם זה בטיפולי הפנים משפר תוצאות ויש לו השפעה על רקמות העור, השרירים, כלי הדם ומערכת העצבים.

להלן מס' דוגמאות:

שלב ראשון בטיפולי פנים מסוג זה הוא  השלב של הכנת העור. תחילת הטיפול כוללת  ניקוי ראשוני טוב של העור וחשיפה מספיק טובה של העור על ידי פילינגים שונים לקראת שילוב טיפולי מכשיר וקוסמטיקה קלאסית .

מכשיר אולטרסאונד ב - 3 מגה הרץ גורם בשנייה אחת ל - 3 מיליון רטטים בעור, פעולה זו מאפשרת לעור לקבל יותר חמצן. הטיפולים במכשיר זה ממצקים את העור ובעזרתו אפשר להחדיר חומרים פעילים העוזרים להגברת הלחות בעור ולשיקומו כגון חומצה האילורוניק מופחתת משקל, ויטמינים, פפטידים ועוד...

למכשירי ה -i.p.l    טיפול הפוטותרפיה יש השפעה  על העור בהבהרת כתמים, צמצום נימי דם ובסיום הטיפול העור נראה זוהר ורענן.     
מכשיר גלי ה - r.f  בחום פוגעים ברקמה העמוקה בעור והעור, להגנתו, מריץ תאי הגנה ליצור תאים חדשים . כאשר שכבת העור מתעבה נקבל מיצוק!
ישנן וריאציות שונות של מכשירי אור כשהשורה התחתונה היא גירוי נקודות עצב וחימום הרקמה המזרזת התחדשות של בניית תאים .
מכשיר המיקרודמבריישן שבאמצעותו אנו משייפים את העור כמו נייר זכוכית , הינו שלב בטיפול שאחריו קל להחדיר חומרים לעור הגורמים לשיפור העור .
במידה מסוימת, התערבות מכשירים בקוסמטיקה אכן משפיעה על הצערת העור התוצאות, כמובן, מדברות בעד עצמן!

טיפים לקוסמטיקאית מתחילה

רוב הזמן אנו משקיעים את מרבית זמננו בניסיון להשיג את מה שאין לנו וזאת במקום לנצל ולהפוך את המיטב ממה שיש לי עם הכוונה נכונה.אימון עסקי ממנף את היכולות שלך, מזניק אותך קדימה, מעשיר את עולמך בטכניקות מיוחדות שהמאמנת יצרה בבלעדיות עם חלוף השנים, חשוב להגדיר מה מצבך היום ? לאן את שואפת להגיע ? מה את מוכנה לעשות בשביל להתקדם ?
 
להפוך חלום למציאות זה אפשרי בהחלט אם דואגים לכך! באימון העסקי המאמנת בונה לך אסטרטגיית הצלחה וכן תוכנית פעולה לביצוע. יש הרבה מטלות לביצוע שהמאמנת נותנת כדי להתקדם. המאמנת מסייעת בהיכרות עם גרפיקאים לצורך ביצוע לוגו וכרטיסי ביקור, מכירה לך מרכזי שיווק בסמוך לאזור מגורייך, מכינה יחד אתך סוגי טיפולים, מחירונים , דף מבצעים , קופונים, מגנטים, פלייר, מלמדת אותך כיצד להביא את הסלוגן המתאים בפרסום שלך. כמו כן המאמנת מלמדת אותך כיצד לשמר לקוחות. כיצד לפתוח כרטיס מועדון ועוד.
 
מומחה לכל דבר – מאמנת עסקית לקוסמטיקאית
ריבוי המותגים, חברות קוסמטיקה, תכשירי איפור, תכשירים קוסמטיים והשתוללות מחירים מטורפת הפכו את הקוסמטיקאית המתחילה לחסרת אונים. מה עליי לרכוש? מי יותר טוב?איך ניתן לשלב והאם מותר? האם חייבים לקנות את כל הסדרות.... בכל הרבה שאלות אני נתקלת בהגיעי לתת הכוונה וייעוץ עסקי לקוסמטיקאיות המתחילות. כל חברה משבחת את מוצריה ומפליגה אתו למחוזות רחוקים ומפעילה לחץ על הקוסמטיקאית חסרת הניסיון. במסגרת האימון העסקי אני עושה סדר בבלגן וחושפת אותך הקוסמטיקאית הצעירה להמון חברות והמלצות ולבסוף אני ממליצה לגשת ולשמוע ממקור שני ואז התמונה מתבהרת. כולנו אנשים שונים המתחברים למרקמים וריחות שונים והמלצותיי אינן "ראה וקדש" ההיפך הוא הנכון אני פורשת את היריעה הרחבה כדי לאפשר לך להרגיש ולהבין כיצד תשלבי את המוצרים הללו בטיפולי הפנים השונים.
 
למאמנת עסקית יש את הידע הרב והניסיון העשיר בכדי להמליץ לכן המלצה נבונה ועדיין לשמור על כיס שלכן. נכון שהמאמנת לא הכינה את המוצר בעצמה, אך היא זו שכיוונה אותך לרכוש אותו. ביחד אנחנו לוקחות החלטות חשובות ובוחרות את המוצר שהכי ריגש אותנו והראה לנו תוצאות ומבלי להגרר למבוכה ולהוצאה בלתי צפויה.                         
 
"שהמוצר הנבחר בשטח, פעיל ואיכותי, ומתאים לכיסך את לבטח רגועה יותר "
 
כיום הלקוחות חכמות מאוד וחשופות להמון אינפורמציה מכלי התקשורת,עיתונות ובכלל במפגש חברתי בערב משוחחות עם חברות ומתעדכנות. עלינו להסביר ולהראות שעשינו את הבחירה הנכונה והיא תוכל ליהנות מן התוצאה.
 
מאמנת עסקית בונה לך תוכנית טיפולים החל ממספר טיפולי פנים, ממליצה על חברות לקוסמטיקה, ממליצה על מכשור וטכנולוגיה, מלמדת אותך שיווק ראשוני לצאת אל אויר העולם במהירות ובהצלחה ראשונית ואיכותית.חושפת אותה לעולם הפרסום המדיה האינטרנטית ועוד...
 
קוסמטיקאית אשר פונה למאמנת עסקית , חשוב שתעלה בפניה את הצרכים שלה, מה מפחיד אותה. מה קשה לה? במה היא רוצה ממש עזרה?
מאמנת עסקית חרוצה תיתןלך את הכלים הראשונים שיביאו אותך להיות מובילה ומצליחה כבר מן ההתחלה. חשוב שתסמכי על חושיה וניסיונה העשיר של המאמנת העסקית רק כך היא תוביל אותך למקומות הגבוהים.
 
 בעל המאה או בעל הדעה
 
תקציב בלתי מוגבל לא בהכרח יפתח לך את הדלת להצלחה, אך ורק ידע רב וניסיון ודעה מוצקה של מאמנת עסקית יאפשרו לך לבצע מהלכים נכונים עם כספך ולהגיע ללקוחות רבות אשר יתנו בך אמון לאחר שתפגיני ידע ואמרות מבוססות שלימדה אותך המאמנת העסקית. חשוב לציין שלמאמנת העסקית לקוסמטיקאיות אין שום קשר לחברה כלשהי והיא איננה מכוונת אותך לשום חברה אלא חושפת בפנייך את האפשרויות הרבות ומיידעת אותך באיכויות השונות של המוצרים הקוסמטיים לטיפולים במכון ולמכירה ללקוחה הביתה.
 
  הצלחה!
מתי נגדיר הצלחה כהצלחה?
  • כאשר נרגיש שאנחנו עם 2 רגליים על הקרקע
  • שהקרקע מוצקה ואיתנה ויכולה לשאת אותנו
  • שיש תנועה ופעילות בעסק
  • שיש הכנסה ראשונית שמשתפרת מחודש לחודש
  • שיש לקוחות שחוזרות אלייך ומאמינות בך
  • שלקוחות ממליצות עלייך לחברותיהן.
       
איש קשר:-נאוה\סיגל
כתובת:החטיבה תשע 20 עפולה.
  
לפרטים נוספים והרשמה :
טלפון : 1700-550-107 
או צרו איתנו קשר דרך האתר

    
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות | כל הזכויות שמורות לאקדמיה ליופי עפולה