קליר - מי פנים פרופוליס 200 מ"ל
דגם: אנה לוטן
מק"ט: 1201
יצרן: אנה לוטן
₪65
מחיר לפני מע"מ

מי פנים פרופוליס
 Propolis Lotion


מי פנים לטיהור ואיזון עור שמן ובעייתי (אקנה) ולטיפול בפצעים. לשימוש יומיומי ואחרי ניקוי עמוק של העור.

 

תכונות המוצר ורכיבים פעילים:

 

● תכשיר הפעיל על בסיס חומרים טבעיים בלבד, ללא אלכוהול וללא חומרי צבע או ריח מלאכותיים.

● התכשיר עשיר במינרלים המטהרים את העור, מצמצמים את פעילות הפלורה החיידקית ומשפרים את התנאים ההיגייניים על פניו (עלולים לעורר תחושת עקצוץ קל וחולף על עור פגוע). למינרלים גם השפעה מכווצת קלה.

● מכיל תמצית פרופוליס בעלת תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי פטרייתיות מטבע תפקידו לשמור על הכוורת מפני התפתחות מיקרואורגניזמים בלתי רצויים, בעיקר הודות למרכיב הפינוסמברין. הפרופוליס הוא בעל תכונות שימור עצמי יעיל המפחית את הצורך במשמרים כימיים.

● מכיל מיצוי של צמח ההממליס: "לוז המכשפות" - המכילה טאנינים המקנים לצמח תכונות אסטריג´נטיות, מכווץ את הנקבוביות הפעורות, פועל על נימי הדם הקרובים לפני העור ומפחית אדמומיות. השפעתו מצננת ומאלחשת במקצת, מסייע לחיטוי ואיחוי העור, ומעשיר את העור בוויטמין C ואנטיאוקסידנטים.

 

הוראות שימוש: אחרי ניקוי העור באלסבון - או מעת לעת במשך היום, בהתאם לצורך, לרענן את אזורי הפנים הנוטים לשמנוניות ולהופעת פצעונים בצמר גפן ספוג במי פנים (להימנע מאזור העיניים).

 

 

התכשיר משלים את פעולת הניקוי אחרי סבון הפנים ומשמש גם כנוזל טיפולי לעור שמן ובעייתי לשימוש מספר פעמים ביום ובמיוחד בערב באזורים הבעייתיים.

 

     
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות | כל הזכויות שמורות לאקדמיה ליופי עפולה