רנובה קרם הגנה יומיומי מקדם הגנה 19 spf
דגם: אנה לוטן
מק"ט: 7068
יצרן: אנה לוטן
70 מ"ל
₪61
מחיר לפני מע"מ

קרם הגנה יומיומי מקדם הגנה  19
Protective Daily Moisturizer SPF 19

.

תכשיר טיפוח המגן על העור מפני קרני השמש ושומר על לחות העור לזמן ממושך. מיועד לעור יבש ויבש מאד.

 

תכונות המוצר:

● הקרם העשיר מעניק הגנה המאפשרת חשיפה הארוכה פי 19 מהזמן המומלץ בלעדיו.

● בתכשיר מותאם במיוחד לעור יבש וחסר לחות, כך שבנוסף למסנני הקרינה, התכשיר עשיר בחומרים מרככים, ותוספי לחות שיחדו מעניקים לעור הגנה סביבתית רחבה, מפני שמש, רוח, יובש, פיח וכיו"ב.

● מתאים גם לבעלי עור עדין ולילדים תודות להרכבו המאוזן.

● בסיס התכשיר עוצב כאמולסיה של מים בשמן (W/O) דבר שהופך אותה לעמידה במיוחד מבלי להישטף במים או כתוצאה מהזעה. עמידות זו מאריכה את זמן הפעילות של התכשיר על העור ואינה מעודדת את ההזעה המוגברת האופיינית לקיץ.

● הרכב המשחה העמיד במים יהיה אידיאלי לשימוש בזמן שחיה בים ובברכה ויעניק הגנה גם מהשמש וגם מפני ההשפעה השלילית (גירוי, יבוש וכד´) של המים על העור היבש והעדין.

● מתאים כבסיס למייק-אפ ואיפור. הבסיס העשיר שהיא מעניק יעזור בהסוואת קמטוטים שבד"כ מודגשים ע"י האיפור.

● מגן מפני ספקטרום רחב של קרינה אולטרה סגולה - נגד קרני UVA ו- UVB. נגד כוויות שמש ונגד נזקי קרינה מצטברים הגורמים למחלות עור, להזדקנות מואצת של העור המתבטאת בהיווצרות קמטוטים וכתמים ובהפחתת רמת האלסטיות של סיבי רקמת החיבור (קולגן ואלסטין).

 

רכיבים פעילים:

מסנן UVB וחסם פיסיקלי של UVA ו- UVB שהוא אבקה דקה מאד של טיטניום דיאוקסיד (תחמוצת טיטניום) הדוחה את הקרינה מפני העור. דקיקותה של האבקה עד כדי שקיפות אינה משאירה מעטה לבן ומשפרת את פיזור התכשיר על העור את יכולת הכיסוי המושלם, מבלי להשאיר "רווחים" שדרכם יכולות קרני השמש לחדור.

מיצוי אלוורה - ג´ל ההרגעה הטבעי המשפר את לחות העור ועוזר לעור להתמודד עם השפעותיה המזיקות של השמש.

 

הוראות השימוש: למרוח על כל האזורים החשופים לפני היציאה לשמש. בחשיפה ממושכת לשמש מומלץ לחדש את המריחה. מתאים למריחה מתחת לאיפור.

 

     
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות | כל הזכויות שמורות לאקדמיה ליופי עפולה