חשיבותו של ויטמין E נמצאת בהיותו חומת הגנה על העור מפני הגורם העיקרי להזדקנות – קרינת שמש. הוויטמין פועל כאנטי-אוקסידנט (נוגד חמצון) המונע מהרדיקלים החופשיים להתחבר אל תאים בריאים וליצור שרשרת הרסנית היוצרת תהליכי הזדקנות מוקדמים, קמטים, רפיון ויובש מוגבר בעור.
ויטמין E הפך בשנים האחרונות למרכיב מרכזי במוצרי טיפוח לפנים. יתרונותיו העצומים נשמרים בתוך מוליכים מיקרוסקופיים ומאפשרים לו לפעול ביעילות בעומק שכבות העור. יתרונות נוספים של הוויטמין נמצאים ביכולתו לשמש כמרכיב לחות יעיל על ידי הגדלת כוח הקישור בין המים לשכבה הקרנית. העלייה ברמת הלחות הטבעית בעור מעדנת את עומק הקמטים ומגינה על הסיבים האלסטיים מפני התרופפות.
כל מוצרי הסדרה אינם מכילים פארבנים ולא נוסו על בעלי חיים.
 

VITAMIN E - הגנה יעילה על העור מפני נזקי זמן וסביבה
סדרת "ויטמין E" מתאימה במיוחד לטיפול בבעיות יובש בעור הנגרמות עקב ירידה ברמת הלחות הטבעית של העור, נזקי חמצון וקרינה וירידה בתפקוד מחסום ההגנה הגורם להתנדפות מהירה של הלחות הטבעית החוצה. חוסר לחות יוצר שרשרת תהליכי הזדקנות בעור בגלל חוסר היכולת של העור לתפקד באופן נורמלי וכך נוצרים קמטוטי יובש ההופכים לקמטים עמוקים, תהליכי תיקון הנזקים והתחדשות תאים בריאים פועלים באיטיות והעור מאבד את המראה הרענן והמוצק. מוצרי סדרת ויטמין E מעניקים לעור מידי יום הגנה יעילה נגד רדיקלים חופשיים ויכולת לאגור לחות החיונית לשמירה על המראה הצעיר של העור.
 
לא נמצאו מוצרים
חפש מוצר מבוקש
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות | כל הזכויות שמורות לאקדמיה ליופי עפולה