סדרה פרא-רפואית לטיפול בעור שמן ובעייתי, הסובל מאקנה והתפרצות פצעונים. כל התכשירים פותחו בשיתוף רופאי עור, עברו בדיקות דרמטולוגיות ועמדו במבחני יעילות.
סדרת "דרמה קליר" מכילה חומרים פעילים שאינם גורמים לגירוי העור ובמקביל מטפלים ביעילות בגורמים למחלת האקנה, מווסתים את העור לפעילות נורמלית ומנטרלים את הבקטריות הגורמות לדלקתיות ופצעונים.
שימוש קבוע במוצרי הסדרה מבטיח עור מאוזן, חלק יותר ועם כמות פחותה של התפרצות פצעונים. החלמת העור, לאחר התפרצות אקנה, קלה יותר ומונעת היווצרות פגמי עור עמוקים. בשימוש יומי מעניק לעור תחושת רעננות, שומר על מראה מאט ומונע תחושה שומנית בעור

סדרת "דרמה קליר" פועלת בשני שלבים יעילים לאיזון עור בעייתי:
שלב 1 – אבחון וטיפול מקצועי על ידי קוסמטיקאית מוסמכת עם מוצרי סדרת "דרמה קליר".
לאחר שהקוסמטיקאית מאבחנת את מצב העור, היא בוחרת טיפול מתאים עם חומרים מקצועיים מהסדרה המכילים מרכיבים פעילים לחיטוי וניקוי עמוק של הנקבוביות, הסרת עודפי שומן והזנת העור בלחות עם חומרי הרגעה. לאחר הטיפול העור נקי, רענן במראה מאט וללא אדמומיות למשך ימים ארוכים.
שלב 2 – המשך טיפול בבית על ידי מוצרי סדרת דרמה קליר.
לאחר האבחון והטיפול המקצועי מתאימה הקוסמטיקאית את המוצרים להמשך הטיפול בבית במטרה להביא את העור למצב מאוזן. מוצרי הסדרה הביתיים גורמים לוויסות הפרשת השומן בעור, זירוז השלת תאים מתים היוצרים 'פקק' על הנקבוביות. חיטוי העור והענקת הגנה מפני התפתחות פעולת הבקטריות והתפרצות פצעונים חדשים.


נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות | כל הזכויות שמורות לאקדמיה ליופי עפולה