שמנים אתריים - אילנג אילנג מלא
10 מ"ל
₪49
מחיר לפני מע"מ

חברת שיפון נוסדה בשנת 1996 ועוסקת בייבוא והפצה של שמנים אתריים, שמנים  צמחיים, תמציות צמחים, חמאות צמחיות ותמציות בשמים לתעשיית הקוסמטיקה.

מעבר לבקרת האיכות הקפדנית המתבצעת בחו"ל, מייחסים בשיפון חשיבות עליונה לטריות החומרים אותם הם מספקים מהמלאי. לכן, בשיפון מקפידים לייבא את המוצרים בתדירות גבוהה על מנת ליצור תחלופה מהירה של המלאי, המאוחסן  בטמפרטורה מבוקרת אשר אינה עולה על 25 מעלות צלזיוס לכל אורך השנה.   

 

בחברת שיפון מאמינים במקצועיות. כאשר מדובר בטיפול מקצועי במכון, אין מקום לחובבנות.

 

השמנים של חברת שיפון מיובאים מחברות בעלות שם עולמי ומגיעים אלייך לאחר שעברו בקרת איכות מחמירה ונארזו בקפידה על מנת לשמור על סגולותיהם הטבעיות, כי אנחנו יודעים שהשמנים בהם את משתמשת צריכים להראות תוצאות ולכן הם צריכים להיות באיכות טיפולית מעולה, לא פחות מזה.

אנו גם מודעים לכך כי הקניית הידע המקצועי בארומתרפיה חשובה לא פחות מאיכות השמנים והמוצרים. לשם כך עומד לרשותך מערך ההדרכה המיומן של חברת שיפון, העורך קורסים, סדנאות והדגמות, בהם תוכלי ללמוד ולהתעדכן. בנוסף לכך, הוציאה החברה לאור את הספר "פרקים בארומתרפיה קוסמטית" המכיל מידע נרחב ועדכני אודות השימוש בשמנים האתריים בטיפול הקוסמטי המקצועי במכון.  

 

 
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות | כל הזכויות שמורות לאקדמיה ליופי עפולה