סדרת הזהב - פילינג זהוב 250 מ"ל
יצרן: אנה לוטן
250 מ"ל
₪187
מחיר לפני מע"מ

פילינג זהוב
Golden Marine Scrub

 

פילינג ייחודי המשתנה במרקמו במהלך השימוש הרגיל, כך שיתאים לתפקידו בכל שלב משלבי הטיפול:

 

תכונות המוצר ורכיבים פעילים:

משחת מירוק גרגרית עדינה ביותר לניקוי נקבוביות העור ולהחלקת פני העור.

● הרכבה המיוחד מביא לחימום קל של שטח העור העליון במהלך העיסוי המתבטא בהמרצה קלה של הנימים הקרובים לפני השטח. הללו נושאים עמם את חומרי המזון והרכיבים המטבוליים האחרים שידרשו לתאי העור המתחדשים - מזינים את העור מבפנים.

● בהוספת מים או פילינג מתאים נוסף (ג´ל חומצות פירות "אלפא לושן" ראה/י הנחיות להלן או פילינג סלוויטל בעור שמן) הרכיבים הצמחיים, פלנטגו, אצות ים ופתיתי שיבולת שועל, מתפיחים קלות את העור. שכבות הקרטין היבשות תופחות ומתרככות, ומתנתקות בקלות עם השטיפה.

● הפילינג הינו תכשיר מודולארי המאפשר את התאמתו לכל סוגי העור, ע"י הוספת מים או לחלופין תוסף טיפולי אחר.שימוש בפילינג נוסף "מעל" הפילינג הזהוב בעודו על העור, מעניק תוצאה מחוזקת ומשולבת של שני התכשירים (בשימוש מקצועי ניתן לשלב אפילו שמנים ארומאטיים – הנחיות מפורטות במהלכי טיפול) .

 

משחת המירוק (פילינג) מכילה מכלול של רכיבי תועלת: שמן אבליפיכה ושמנים מובחרים אחרים (שמן חוחובה וקוקוס), אצות ים, מינרלים, דונגים, צמח הפלנטגו, שיבולת שועל, נוגדי חמצון וויטמינים להגנת העור.

 

הוראות השימוש:

1. לעסות בתנועות סיבוביות, איטיות אך אינטנסיביות,(תוך הפעלת לחץ קל בכריות האצבעות על המשחה) כל אזור בנפרד, במשך כדקה. להתמקד במיוחד על אותם אזורי פנים הסובלים מפגעי שמש, קמטוטים וכתמים או אזורים בעלי נקבוביות מורחבות עם ראשים שחורים (קומדונים). הגרגרים הגבשושיים המצויים בתכשיר יתרככו ויתמוססו ברובם במהלך העיסוי.

2. להוסיף בהדרגה את הג´ל פעיל AHAלושן (ראי להלן) על גבי משחת הפילינג ולהמשיך בעיסוי כל האזור המטופל (להרחיק מהעיניים!) עוד כשתי דקות. עיסוי זה יביא להסרת שכבת התאים המתים מפני העור ויסייע בכך משמעותית לתהליך התחדשות העור!

3. במהלך טיפול להתחדשות העור מכל סוג שהוא, יש להקפיד על שימוש במסנן קרינה במשך כל שעות היום, בעל מקדם הגנה 20 SPF לפחות!

בשימוש בבית

לקבלת תוצאות מרביות מומלץ להתחיל בטיפול אינטנסיבי יחסית במהלך השבוע הראשון (בהתאם לסבילות העור עד פעם ביום). בהמשך, ניתן להשתמש 1-2 פעמים בשבוע או בהתאם לצורך.


הערה: לעור רגיש ואדמומי יש להימנע לחלוטין מכל פעולות שפשוף. עם זאת, ניתן, לנסות ולבצע טיפול התחדשות מדורג לעור אדמומי שאיננו רגיש מאד ולהשתמש בטפיחות קלות במקום מירוק. בשלבי הטיפול הראשוני מומלץ להמיר את הג´ל הפעיל במים רכים ולהוסיף את הג´ל הפעיל עם הסתגלות העור לטיפול.

 

 

קיים גם ב:
250 מל. /30 מ"ל

   
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות | כל הזכויות שמורות לאקדמיה ליופי עפולה