הסדרה הירוקה - ערכת רטינול גרינס 50 מ"ל
יצרן: אנה לוטן
50 מ
₪259
מחיר לפני מע"מ

ערכת טיפוח פעיל רטינול – "גרינס"
קרם לילה מעשיר וקפסולות רטינול
Dual Action Treatment Set Greens                                                        
 

ערכת טיפוח פעיל 40+ למניעת קמטוטים לכל סוגי העור.

משלבת סרום רטינול טהור (ויטמין A) הנשמר היטב בקפסולות מיוחדות - לשימוש בפני עצמו - או בשילוב עם קרם לילה מעשיר לחידוש העור ולמניעת קימטוטים, לקבלת תוצאה מירבית.


1.  קרם לילה מעשיר קרם טיפוח אינטנסיבי לעידוד התחדשות פני העור ולצמצום מראה קמטוטי ההבעה. מכיל תמציות יחודיות של נבטי דגן לשיפור החיוניות והרעננות של העור בנוסף לפפטיד מזרעי היביסקוס למניעת קמטוטים, חומצת פירות (גליקולית) להאצת נשירת התאים המתים מפני העור (פעולת פילינג עדין), לחותנים פעילים, סחיט אלוורה ותה ירוק כנוגד חמצון. מתאים במיוחד לעור מתבגר אשר יהנה משיפור במראה העור כבר עם השימוש הראשון ובהחלקה וגמישות משופרת בתוך 3-4 שבועות.   (50 מל.)

2.     קפסולות רטינול  Retinol Capsules
רטינול, ויטמין
A טבעי, ידוע כתומך חיוני בתהליכי התחדשות העור. מחליק ומשפר את מרקם העור וגמישותו, מסייע בצמצום מראה הקמטוטים ומעניק מראה בהיר ורענן. (42 יח´, ריכוז רטינול  0.2%)

 

הוראות שימוש:

מומלץ לפזר תחילה את הקרם על כל איזורי הפנים וצוואר - ובפרט לאזורים הנוטים ליובש ולהופעת קמטוטים. מעליו יש להוסיף את תכולתה של קפסולת רטינול בודדת. להשתמש 1-2 פעמים ביום.

ביום יש להגן על העור בתכשיר עם מקדם הגנה 20 לפחות.

לשימוש מקצועי:

קפסולות הרטינול קיימות גם באריזת מכון של 80 יח´ לשימוש לעור רגיל – יבש. אידיאלי לשימוש  בשלב העיסוי או בפני עצמו, בסיום הטיפול.

 

50 מ"ל

    
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות | כל הזכויות שמורות לאקדמיה ליופי עפולה